Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marlinda

Është emri yt Marlinda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Marlinde
Djem me tinguj të ngjashëm:Marlind, Morland, Marland, Moreland, Merilenti
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mirlinda, Myrlande, Merlinde, Marlinde, Marlimde, Marilande, Marilinda, Maria Herlinda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1510 Marlinda's në Facebook. Pozicioni #25275
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga MarlindaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marlinda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marlinda? Voto për emrin tënd