Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ergens

Është emri yt Ergens? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Erkan Akyüz, Erasmus, Erasmios, Erasmos, Erick James
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erkan Akyüz, Erasmus, Erasmios, Erasmos, Erick James
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Ergi
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Ester
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga Ergens


Ergens ( 14 vjeç) 2019-05-24
eshte bashkim emrash

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ergens? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ergens? Voto për emrin tënd