Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rajna

Është emri yt Rajna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rajan, Rezon, Regan, Rossano, Rekem, Regem, Rahsaan, Reichan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rejan, Rejna, Regina, Rossana, Roxane, Rosen, Rishona, Rajana
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Ester, Alesia
Facebook:

+/- 425 Rajna's në Facebook. Pozicioni #63314
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Rajna


Rajna ( 13 vjeç) 2018-09-09
Jo
Rajna ( 13 vjeç) 2018-09-09
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rajna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rajna? Voto për emrin tënd