Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Selin

Është emri yt Selin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Selman, Shalom, Selino, Salem, Solomon, Souleymane, Salaman, Salmon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Selma, Selina, Selena, Salma, Saloma, Salome, Selam, Seliene
Vlerësimi:
4.5/5
yje 128 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 90 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 89 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 88 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 121 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 121 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Rajna
Facebook:

+/- 10885 Selin's në Facebook. Pozicioni #5547
Kategoritë:Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë
Komente nga SelinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Selin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Selin? Voto për emrin tënd