Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dorothea

Është emri yt Dorothea? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Ditte, Doll, Dolly, Doreen, Doretta, Dorette, Dorie, Dorien, Doriene, Dorina, Dorine, Dorit, Dorotaj, Dorothe, Dorothee, Dorotheos, Dorotheus, Dorothy, Dorottya, Dorris, Dorrit, Dorrith, Dorry, Dory, Dot, Thea, Dorofey, Doroteja
Djem me tinguj të ngjashëm:Dard, Doroteio, Doherty, Derward, Duardo, Durward, Diethard, Durwood
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dorotea, Dorita, Dorothy, Darda, Dorrit, Dorothee, Drita, Dorota
Vlerësimi:
4.5/5
yje 30 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10205 Dorothea's në Facebook. Pozicioni #5838
Kategoritë:Emrat greke
Komente nga DorotheaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dorothea? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dorothea? Voto për emrin tënd