Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dorien

Është emri yt Dorien? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Dorothea
Djem me tinguj të ngjashëm:Dorian, Darian, Daron, Darin, Darien, Darwin, Daren, Duran
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dorina, Darina, Drina, Doriana, Dorin, Driana, Durene, Darianny
Vlerësimi:
4/5
yje 94 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 34 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 35 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 35 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 86 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 85 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1805 Dorien's në Facebook. Pozicioni #22145
Kategoritë:Popullore holandez emrat vajzë
Komente nga DorienPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dorien? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dorien? Voto për emrin tënd