Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Drit

Është emri yt Drit? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dard, Doroteio, Doherty, Duardo, Derward, Durward, Durwood, Diethard
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dorotea, Dorothea, Dorita, Dorothy, Darda, Dorrit, Dorothee, Drita
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 40 Drit's në Facebook. Pozicioni #362692
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga DritPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Drit? Voto për emrin tënd


Është emri yt Drit? Voto për emrin tënd