Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Dorothy

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Dorothy.
Është emri yt Dorothy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Dhuratë
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Dorothea
Variante:Diorbhall, Dora, Dorotea, Doroteia, Ντορα
Djem me tinguj të ngjashëm:Dard, Doroteio, Doherty, Derward, Duardo, Durward, Diethard, Durwood
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dorotea, Dorothea, Dorita, Darda, Dorrit, Dorothee, Drita, Dorota
Vlerësimi:
4.5/5
yje 77 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 48 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 48 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 46 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 64 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 63 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 213705 Dorothy's në Facebook. Pozicioni #474
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1920
Komente nga DorothyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dorothy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dorothy? Voto për emrin tënd