Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dora

Është emri yt Dora? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Dorothy
Djem me tinguj të ngjashëm:Diar, Dario, Dar, Dirar, Drew, Dru, Doire, Drue
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diara, Dior, Diora, Dori, Daria, Dorea, Dara, Deidre
Vlerësimi:
4/5
yje 122 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 75 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 77 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 77 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 115 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 116 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 72355 Dora's në Facebook. Pozicioni #1215
Kategoritë: - Emrat Anglisht - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1883
Komente nga DoraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dora? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dora? Voto për emrin tënd