Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anamaria

Është emri yt Anamaria? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Amar, Ammar, Amr, Anouar, Amer, Amir, Amor, Anir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amra, Amara, Amari, Amira, Anri, Annemarie, Annora, Ameera
Vlerësimi:
4.5/5
yje 36 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 33 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 33 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Sindi Ramaj, Flavia
Facebook:

+/- 8735 Anamaria's në Facebook. Pozicioni #6563
Kategoritë: - Emrat Anglisht - Popullore rumun emrat vajzë
Komente nga AnamariaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anamaria? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anamaria? Voto për emrin tënd