Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amira

Është emri yt Amira? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Amir
Djem me tinguj të ngjashëm:Amar, Ammar, Amr, Anouar, Amer, Amir, Amor, Anir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amra, Amara, Amari, Anri, Annemarie, Annora, Ameera, Aynur
Vlerësimi:
4.5/5
yje 124 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 83 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 82 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 83 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 110 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 107 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 54700 Amira's në Facebook. Pozicioni #1540
Kategoritë: - Emrat Arabisht - Popullore arab emrat vajzë - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore ukrainisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga AmiraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amira? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amira? Voto për emrin tënd