Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ammar

Është emri yt Ammar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Amar, Amr, Anouar, Amer, Amir, Amor, Anir, Annraoi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amra, Amara, Amari, Amira, Anri, Annemarie, Annora, Ameera
Vlerësimi:
5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 34 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 34 vota
Pseudonime:Amo, Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Lorentina, Lordijana, Anna-Maria
Facebook:

+/- 47480 Ammar's në Facebook. Pozicioni #1716
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat filluar me A - Emrat me 5 shkronja - emrat Boy filluar me A - Emrat popullore në Pakistan - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja - Emrat popullore djalë në Pakistan
Komente nga AmmarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ammar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ammar? Voto për emrin tënd