Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Anna-Maria

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Anna-Maria.
Është emri yt Anna-Maria? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Amar, Ammar, Amr, Anouar, Amer, Amir, Amor, Anir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amra, Amara, Amari, Amira, Anri, Annemarie, Annora, Ameera
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:Maria, Anna
Emrat e vëllezërve:Ammar
Emrat e motrave:Emila
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 5 rrokjeve - Emrat me 10 shkronja - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 5 rrokje - Popullore polonisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 10 shkronja
Komente nga Anna-MariaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anna-Maria? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anna-Maria? Voto për emrin tënd