Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Philipa

Është emri yt Philipa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Philip, Phillip, Pallav, Philipe, Philipp, Phyllyp, Philippo, Philipi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Philippa, Pallavi, Pavlova, Pallvi, Palba, Pilvi, Pallabi, Phillipa
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 725 Philipa's në Facebook. Pozicioni #43190
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga PhilipaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Philipa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Philipa? Voto për emrin tënd