Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Philippine

Është emri yt Philippine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Filip
Djem me tinguj të ngjashëm:Palben, Palban, Philipin, Palvan, Plevan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Philipinna, Philippina, Philipien, Paula-Vivian, Pelivani
Vlerësimi:
4/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1080 Philippine's në Facebook. Pozicioni #32307
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga PhilippinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Philippine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Philippine? Voto për emrin tënd