Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Philippina

Është emri yt Philippina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Palben, Palban, Philipin, Palvan, Plevan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Philippine, Philipinna, Philipien, Paula-Vivian, Pelivani
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Philippina's në Facebook. Pozicioni #580043
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga PhilippinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Philippina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Philippina? Voto për emrin tënd