Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Lanna

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Lanna.
Është emri yt Lanna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:shkëmb
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Lana
Djem me tinguj të ngjashëm:Liam, Leon, Lum, Lion, Lohan, Lon, Luan, Lonnie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lian, Leona, Liana, Luna, Lean, Leana, Lana, Lina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 68 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 48 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 48 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 48 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 63 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 62 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4230 Lanna's në Facebook. Pozicioni #11634
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga LannaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lanna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lanna? Voto për emrin tënd