Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Blearta

Është emri yt Blearta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bleart, Ballard, Bollaard
Vajza me tinguj të ngjashëm:Blerta, Billyruth
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Deon, Yllnor
Emrat e motrave:Benita, Lorena
Facebook:

+/- 20 Blearta's në Facebook. Pozicioni #647604
Kategoritë:
Komente nga Blearta


Blearta ( 12 vjeç) 2020-05-12
ma ngatrrojne emrin ndonjeher dhe ndonjeher ma ngatrrojne emrin me tjojne Blerta

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Blearta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Blearta? Voto për emrin tënd