Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Benita

Është emri yt Benita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:the
Djem me tinguj të ngjashëm:Benito, Benedetto, Bennett, Benet, Bond, Benat, Bent, Binde
Vajza me tinguj të ngjashëm:Benedetta, Bionda, Bonita, Bunty, Bonnita, Bindi, Benetta, Biên Thùy
Vlerësimi:
4.5/5
yje 42 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 29 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 42 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 40 vota
Pseudonime:Bena
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 22760 Benita's në Facebook. Pozicioni #3071
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat vajzë
Komente nga BenitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Benita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Benita? Voto për emrin tënd