Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bionda

Është emri yt Bionda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Blondina
Djem me tinguj të ngjashëm:Benito, Benedetto, Bennett, Benet, Bond, Benat, Bent, Binde
Vajza me tinguj të ngjashëm:Benedetta, Benita, Bonita, Bunty, Bonnita, Bindi, Benetta, Biên Thùy
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 85 Bionda's në Facebook. Pozicioni #207245
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga BiondaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bionda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bionda? Voto për emrin tënd