Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bent

Është emri yt Bent? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Benedictus
Variante:Benthe
Djem me tinguj të ngjashëm:Benito, Benedetto, Bennett, Benet, Bond, Benat, Binde, Benedito
Vajza me tinguj të ngjashëm:Benedetta, Bionda, Benita, Bonita, Bunty, Bonnita, Bindi, Benetta
Vlerësimi:
4/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10195 Bent's në Facebook. Pozicioni #5840
Kategoritë:Emrat DT - Emra daneze - Emrat e shkurtër - Popullore danez emrat boy
Komente nga BentPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bent? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bent? Voto për emrin tënd