Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bunty

Është emri yt Bunty? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Benito, Benedetto, Bennett, Benet, Bond, Benat, Bent, Binde
Vajza me tinguj të ngjashëm:Benedetta, Bionda, Benita, Bonita, Bonnita, Bindi, Benetta, Biên Thùy
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10120 Bunty's në Facebook. Pozicioni #5882
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga BuntyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bunty? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bunty? Voto për emrin tënd