Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Benedetta

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Benedetta.
Është emri yt Benedetta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:bekuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Benito, Benedetto, Bennett, Benet, Bond, Benat, Bent, Binde
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bionda, Benita, Bonita, Bunty, Bonnita, Bindi, Benetta, Biên Thùy
Vlerësimi:
3/5
yje 25 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1715 Benedetta's në Facebook. Pozicioni #23052
Kategoritë:Emra italiane - Top 100 italian emrat - Popullore italian emrat vajzë
Komente nga BenedettaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Benedetta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Benedetta? Voto për emrin tënd