Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Benito

Është emri yt Benito? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Benedictus
Djem me tinguj të ngjashëm:Benedetto, Bennett, Benet, Bond, Benat, Bent, Binde, Benedito
Vajza me tinguj të ngjashëm:Benedetta, Bionda, Benita, Bonita, Bunty, Bonnita, Bindi, Benetta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13480 Benito's në Facebook. Pozicioni #4665
Kategoritë:Emra italiane - Emrat Top1000 amerikanë në 1887
Komente nga BenitoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Benito? Voto për emrin tënd


Është emri yt Benito? Voto për emrin tënd