Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yllnor

Është emri yt Yllnor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Yelmer, Ylner
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yilmar, Yolimar, Yolmar, Yei—Limar, Yulimar
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Yllnor's në Facebook. Pozicioni #665646
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga YllnorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yllnor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yllnor? Voto për emrin tënd