Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nestor

Është emri yt Nestor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Нестор
Djem me tinguj të ngjashëm:Nestorio, Nestore, Nexstar, Nishtar, Ngọc Trụ, Ngoc Trai, Nestory
Vajza me tinguj të ngjashëm:Niketria, Nakedra, Ngọc Trà, Nestry, Nazdira, Néstor, Ngọc Trai
Vlerësimi:
4.5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 32 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 43040 Nestor's në Facebook. Pozicioni #1854
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy - Popullore ukrainisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1958
Komente nga NestorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nestor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nestor? Voto për emrin tënd