Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Reza

Është emri yt Reza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Theresa.
Djem me tinguj të ngjashëm:Reis, Riza, Rocco, Ross, Rex, Ric, Rick, Rickey
Vajza me tinguj të ngjashëm:Roza, Raisa, Roze, Rosia, Rega, Raz, Raïsza, Rois
Vlerësimi:
4.5/5
yje 150 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 74 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 74 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 74 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 124 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 123 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 81185 Reza's në Facebook. Pozicioni #1115
Kategoritë:Emrat sllovake - Emrat e shkurtër - Popullore fa emrat boy - Top 100 indonezian emrat - Popullore indonezian emrat boy
Komente nga RezaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Reza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Reza? Voto për emrin tënd