Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dean

Është emri yt Dean? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Dane
Djem me tinguj të ngjashëm:Dion, Deon, Damian, Damiano, Don, Dan, Daen, Dino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diona, Diana, Dina, Danya, Dana, Dian, Deana, Dona
Vlerësimi:
4.5/5
yje 111 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 49 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 49 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 48 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 101 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 98 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Diego
Emrat e motrave:Doris
Facebook:

+/- 393785 Dean's në Facebook. Pozicioni #287
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 4 shkronja - Popullore çek emrat boy - Popullore rusisht emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore polonisht emrat boy
Komente nga DeanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dean? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dean? Voto për emrin tënd