Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Engel

Është emri yt Engel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Engalina, Engela, Engele, Engelien, Engeliena, Engelina, Engeline, Engle, Ingel, Ingele, Ingle
Djem me tinguj të ngjashëm:Engjell, Engle, Engele, Engell, Engjëll
Vajza me tinguj të ngjashëm:Enkela, Engla, Enjela, Engela, Ensley, Engl, Engla-Li, Enjal
Vlerësimi:
4.5/5
yje 45 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 34 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 35 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2215 Engel's në Facebook. Pozicioni #19087
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga EngelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Engel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Engel? Voto për emrin tënd