Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ingel

Është emri yt Ingel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Engel
Djem me tinguj të ngjashëm:Ingall, Ingle, Ingele
Vajza me tinguj të ngjashëm:Inga-Lill, Ingalill, Ingela, Ingelou, Ingelill
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 125 Ingel's në Facebook. Pozicioni #154675
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga IngelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ingel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ingel? Voto për emrin tënd