Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Engla

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Engla.
Është emri yt Engla? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Engjëll
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Engjell, Engel, Engle, Engele, Engell, Engjëll
Vajza me tinguj të ngjashëm:Enkela, Enjela, Engela, Ensley, Engl, Engla-Li, Enjal
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 14 vota
Pseudonime:Buzeqeshje, Tuke, Sebastian
Emrat e vëllezërve:David
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 110 Engla's në Facebook. Pozicioni #170419
Kategoritë:Emrat skandinave - Popullore suedez emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Engla


Engla ( 19 vjeç) 2016-04-25
Ndershmeria. Ndershmeria eshte nje dhurate e shtrennjte,pra mos e prit nga njerezit e lire!

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Engla? Voto për emrin tënd


Është emri yt Engla? Voto për emrin tënd