Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rik

Është emri yt Rik? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Ric, Richa, Richelle, Ricky, Rico, Rijk, Rijktje, Rikje, Rikke, Rikki, Riko, Ryk
Djem me tinguj të ngjashëm:Reis, Riza, Rocco, Ross, Rex, Ric, Rick, Rickey
Vajza me tinguj të ngjashëm:Roza, Raisa, Roze, Rosia, Rega, Raz, Raïsza, Rois
Vlerësimi:
4.5/5
yje 69 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 60 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 60 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Helga
Facebook:

+/- 13285 Rik's në Facebook. Pozicioni #4726
Kategoritë:Emrat Holandez - Emrat e shkurtër - Popullore holandez emrat boy - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga RikPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rik? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rik? Voto për emrin tënd