Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rico

Është emri yt Rico? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Rik
Djem me tinguj të ngjashëm:Reis, Riza, Rocco, Ross, Rex, Ric, Rick, Rickey
Vajza me tinguj të ngjashëm:Roza, Raisa, Roze, Rosia, Rega, Raz, Raïsza, Rois
Vlerësimi:
4.5/5
yje 93 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 47 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 46 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 45 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 81 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 80 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 77250 Rico's në Facebook. Pozicioni #1150
Kategoritë:Emrat romantike - Emrat Spanjisht - Emrat e shkurtër - Popullore arab emrat boy - Popullore fund emrat boy - Popullore Po emrat vajzë - Popullore indonezian emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1975
Komente nga RicoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rico? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rico? Voto për emrin tënd