Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nastenka

Është emri yt Nastenka? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anastasia
Djem me tinguj të ngjashëm:Nicodemus, Nikodemos, Nghĩa Dũng, Ngọc Thắng, Nguyệt Dung, Ngọc Dũng, Ng Quy Duong
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ngọc Dung, Nagy Tamás, Ngô Thị Hương, Ngthuyhang, Nguyệt Hằng, Nguyệt Hồng, Nghi Dung, Ngọc Thường
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45 Nastenka's në Facebook. Pozicioni #321140
Kategoritë:
Komente nga NastenkaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nastenka? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nastenka? Voto për emrin tënd