Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nathan

Është emri yt Nathan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Natan
Variante:Nat, Natan, Natanja, Nate
Djem me tinguj të ngjashëm:Natan, Nadim, Nodin, Newton, Nhất Nam, Nhất Thiên, Netanyahu, Nethaniah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nadina, Nadine, Nedin, Nutan, Natania, Nandina, Nadhima, Nadiane
Vlerësimi:
4.5/5
yje 153 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 98 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 97 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 97 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 135 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 134 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 787070 Nathan's në Facebook. Pozicioni #118
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat Anglisht - Popullore Thai emrat boy - Popullore çek emrat boy - Popullore turk emrat boy - Popullore korean emrat boy - Popullore francez emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore anglisht emrat boy
Komente nga NathanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nathan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nathan? Voto për emrin tënd