Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Naila

Është emri yt Naila? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Nail
Djem me tinguj të ngjashëm:Nol, Noel, Nael, Neal, Nilay, Neil, Noell, Nohle
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nila, Noella, Nela, Neila, Noela, Noelia, Naile, Nola
Vlerësimi:
4.5/5
yje 137 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 79 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 78 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 78 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 107 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 107 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Naile
Facebook:

+/- 13675 Naila's në Facebook. Pozicioni #4608
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga NailaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Naila? Voto për emrin tënd


Është emri yt Naila? Voto për emrin tënd