Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ilias

Është emri yt Ilias? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ilaz, Ilyas, Ilija, Iliass, Ilus, Iulus, Illes, Ilco
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ilze, Ilsa, Ilse, Ilza, Ilja, Ilkay, Iluska, Ilka
Vlerësimi:
4.5/5
yje 30 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 30 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 30 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Mateo
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7130 Ilias's në Facebook. Pozicioni #7723
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat popullore maroken - Popullore italian emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga IliasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ilias? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ilias? Voto për emrin tënd