Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ilze

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ilze.
Është emri yt Ilze? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Përkushtuar për zot
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ilse
Djem me tinguj të ngjashëm:Ilaz, Ilias, Ilyas, Ilija, Iliass, Ilus, Iulus, Illes
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ilsa, Ilse, Ilza, Ilja, Ilkay, Iluska, Ilka, Ilj
Vlerësimi:
4.5/5
yje 99 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 67 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 68 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 65 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 95 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 95 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6770 Ilze's në Facebook. Pozicioni #8052
Kategoritë:Top 100 letonisht emrat - Popullore letonisht emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga IlzePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ilze? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ilze? Voto për emrin tënd