Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ilja

Është emri yt Ilja? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Elias
Djem me tinguj të ngjashëm:Ilaz, Ilias, Ilyas, Ilija, Iliass, Ilus, Iulus, Illes
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ilze, Ilsa, Ilse, Ilza, Ilkay, Iluska, Ilka, Ilj
Vlerësimi:
4.5/5
yje 52 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 42 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 43 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1600 Ilja's në Facebook. Pozicioni #24251
Kategoritë:Emrat rusë - Emrat e shkurtër - Popullore fund emrat boy - Popular skandinave Emrat - Popullore lituanez emrat boy - Popullore letonisht emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga IljaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ilja? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ilja? Voto për emrin tënd