Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ilza

Është emri yt Ilza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ilaz, Ilias, Ilyas, Ilija, Iliass, Ilus, Iulus, Illes
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ilze, Ilsa, Ilse, Ilja, Ilkay, Iluska, Ilka, Ilj
Vlerësimi:
4.5/5
yje 43 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 41 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 41 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 515 Ilza's në Facebook. Pozicioni #55320
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga IlzaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ilza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ilza? Voto për emrin tënd