Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ilija

Është emri yt Ilija? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Eliyahu
Variante:Ilinka, Илинка
Djem me tinguj të ngjashëm:Ilaz, Ilias, Ilyas, Iliass, Ilus, Iulus, Illes, Ilco
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ilze, Ilsa, Ilse, Ilza, Ilja, Ilkay, Iluska, Ilka
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6065 Ilija's në Facebook. Pozicioni #8774
Kategoritë:Emrat serbë
Komente nga IlijaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ilija? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ilija? Voto për emrin tënd