Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ilyas

Është emri yt Ilyas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Elijah
Djem me tinguj të ngjashëm:Ilaz, Ilias, Ilija, Iliass, Ilus, Iulus, Illes, Ilco
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ilze, Ilsa, Ilse, Ilza, Ilja, Ilkay, Iluska, Ilka
Vlerësimi:
5/5
yje 33 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11040 Ilyas's në Facebook. Pozicioni #5475
Kategoritë:Popullore italian emrat boy - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga IlyasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ilyas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ilyas? Voto për emrin tënd