Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ilse

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ilse.
Është emri yt Ilse? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është betuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Elisabeth
Variante:Ilsa, Ilze
Djem me tinguj të ngjashëm:Ilaz, Ilias, Ilyas, Ilija, Iliass, Ilus, Iulus, Illes
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ilze, Ilsa, Ilza, Ilja, Ilkay, Iluska, Ilka, Ilj
Vlerësimi:
4/5
yje 359 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 173 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 173 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 173 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 323 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 319 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11875 Ilse's në Facebook. Pozicioni #5146
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 holandez emrat - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga IlsePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ilse? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ilse? Voto për emrin tënd