Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ilsa

Është emri yt Ilsa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ilse
Djem me tinguj të ngjashëm:Ilaz, Ilias, Ilyas, Ilija, Iliass, Ilus, Iulus, Illes
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ilze, Ilse, Ilza, Ilja, Ilkay, Iluska, Ilka, Ilj
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 20 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2145 Ilsa's në Facebook. Pozicioni #19527
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga IlsaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ilsa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ilsa? Voto për emrin tënd