Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Adele

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Adele.
Është emri yt Adele? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Fisnik
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Adela
Djem me tinguj të ngjashëm:Adal, Adel, Adil, Adli, Adelio, Adael, Attilio, Atallah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adela, Adala, Adali, Adhelle, Adell, Adelia, Adla, Adelie
Vlerësimi:
5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Ada, Dele, Dela, Adi, Ela, Delush
Emrat e vëllezërve:Arlind, Arben, Mateo, Armin
Emrat e motrave:Artemisa, Artisela, Marina
Facebook:

+/- 63100 Adele's në Facebook. Pozicioni #1379
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 fa emrat - Emrat filluar me A - Emrat me 5 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Popullore Thai emrat boy - Popullore fa emrat vajzë - Popullore fund emrat vajzë - Popullore Thai emrat vajzë - Emrat Girl duke filluar me A
Komente nga Adele


Adele ( 15 vjeç) 2016-12-09
me pelqen shume por nuk di prejardhjen e tij
Adele ( 18 vjeç) 2017-01-15
Doja te dija prejardhjen e emirt

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adele? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adele? Voto për emrin tënd