Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adal

Është emri yt Adal? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Alan, Alano, Allen, Allin, Allyn, Alun, Alyn, Lanny
Djem me tinguj të ngjashëm:Adel, Adil, Adli, Adelio, Adael, Attilio, Atallah, Athol
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adele, Adela, Adala, Adali, Adhelle, Adell, Adelia, Adla
Vlerësimi:
5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 26 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1005 Adal's në Facebook. Pozicioni #34066
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga AdalPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adal? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adal? Voto për emrin tënd