Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Allen

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Allen.
Është emri yt Allen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:shkëmb
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adal
Djem me tinguj të ngjashëm:Alan, Alin, Alen, Alon, Ailin, Alano, Allan, Aalam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alena, Alina, Alma, Alaina, Aleena, Alanna, Alean, Aleyna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 58 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 38 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 39 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 37 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 54 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 53 vota
Pseudonime:Allen, Alle
Emrat e vëllezërve:Lil
Emrat e motrave:Andrea
Facebook:

+/- 306955 Allen's në Facebook. Pozicioni #368
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat irlandez - Emrat filluar me A - Top 100 Swahilian emrat - Popullore anglisht emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1949
Komente nga AllenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Allen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Allen? Voto për emrin tënd