Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Andrea

Është emri yt Andrea? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Andrew
Variante:Andreana
Djem me tinguj të ngjashëm:Andri, Andre`, André, Andrei, Amador, Andrew, Antor, Andreo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Andra, Amadora, Andria, Andora, Andera, Andriea, Aindrea, Anitra
Vlerësimi:
4/5
yje 1309 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 991 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 988 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 980 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1256 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1248 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Saidi, Allen, Enea
Emrat e motrave:Sindi, Dorina, Ardita
Facebook:

+/- 908520 Andrea's në Facebook. Pozicioni #98
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 çek emrat - Top 100 danez emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 italian emrat - Top 100 hungarez emrat - Top 100 anglisht emrat - Top 100 spanjisht emrat - Top 100 norvegjez emrat - Top 100 Catalonian emrat
Komente nga AndreaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Andrea? Voto për emrin tënd


Është emri yt Andrea? Voto për emrin tënd