Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Antonela

Është emri yt Antonela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Antonello
Vajza me tinguj të ngjashëm:Antonella, Antoinella, Anthonella, Antoniella, Ananda Amoy Amelia, Antonia Naeli, 'antonella
Vlerësimi:
4.5/5
yje 38 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 37 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 37 vota
Pseudonime:Nela
Emrat e vëllezërve:Mateo
Emrat e motrave:Anxhela
Facebook:

+/- 1795 Antonela's në Facebook. Pozicioni #22263
Kategoritë:Emrat me 8 shkronja - Popullore rumun emrat vajzë
Komente nga Antonela


Antonela ( 20 vjeç) 2019-09-30
Shume I vecant

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Antonela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Antonela? Voto për emrin tënd