Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Antonello

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Antonello.
Është emri yt Antonello? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:lule
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Antonela, Antonella, Antoinella, Anthonella, Antoniella, Ananda Amoy Amelia, Antonia Naeli, 'antonella
Vlerësimi:
3.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 965 Antonello's në Facebook. Pozicioni #35175
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 9 shkronja - Emrat e bebeve djem me 4 rrokje
Komente nga Antonello


Antonela ( 19 vjeç) 2016-07-29
Dua te di kuptimin e emrit tim

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Antonello? Voto për emrin tënd


Është emri yt Antonello? Voto për emrin tënd